29 ب
1392

درباره ما

 

با توجه به رشد تکنولوژی و گرایش انسان به زندگی ماشینی، در شهر های امروزی تحرک بدنی انسان ها بسیار محدود شده است. از دیگر سو هیجان و فشار عصبی زیادی بر آن ها وارد می شود. به نظر پزشکان و متخصصان، ورزش و تغذیه مناسب، مهم ترین ابزارهای حفظ تندرستی جسم و روح هستند. به همین دلیل بیشتر مردم به ورزش در محیط منزل یا در سالن های ورزشی دارای تجهیزات استاندارد و مدرن روی آورده اند. مدیریت گروه صنعتی کریتون با در نظر گرفتن فاکتورهای ذکر شده و با هدف حضور موثر و مفید در این بازار، تصمیم گرفت بخشی از این عرصه را در اختیار بگیرد. در همین راستا با بررسی نیازهای جامعه گروهی از محصولات را انتخاب و وارد کشور کرد. هم اکنون بخشی از این محصولات در معرض ارائه به مشتریان قرار گرفته و مدیریت مجموعه در نظر دارد با بررسی بیشتر بازار و نیازهای جامعه محصولات دیگری را انتخاب و به سبد محصولات خود اضافه نماید تا حضوری پر رنگ تر و کامل تر در این عرصه داشته باشد. در انتخاب این محصولات سعی شده است نیازهای مردم اعم از مصارف خانگی و ورزشگاهی در نظر گرفته شود. گروه صنعتی کریتون با انتخاب برند «کریتون فیت» و معرفی آن به بازار، افتخار دارد با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش، بتواند پاسخگوی نیاز هم وطنان در این زمینه باشد.

نظر مصرف کنندگان

بنده از مدل 100 کیلویی محصولات کریتون فیت استفاده کردم. دستگاهی بسیار خوب است و کاملا راضی هستم.
محمد اعظمی
بخش خدمات پس از فروش شرکت مورد رضایت بنده است و هر بار که با ایشان تماس گرفتم بخوبی و با سعه صدر پاسخگو بودند.
خانم منصوری

با ما در شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید و از آخرین اخبار مطلع شوید.

کریتون فیت

گروه صنعتی کریتون با هدف حضور موثر و مفید در بازار، تصمیم به در اختیار گرفتن بخشی از این بازار را گرفت. در همین راستا با بررسی نیازهای جامعه گروهی از محصولات را انتخاب و وارد کشور کرد.

گروه صنعتی کریتون با انتخاب برند «کریتون فیت» و معرفی آن به بازار، افتخار دارد با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش، بتواند پاسخگوی نیاز هم وطنان در این زمینه باشد.

  • دفتر مرکزی
  • 33560609 - 33560363 (021)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تهران، خیابان ایران، بن بست مقدم، پلاک 1، واحد 5